FAQ

Často kladené otázky

Doprava

Jak balíte zboží?


Porcelánové zboží pečlivě balíme do bublin a ještě každý kus zabalíme do kartonu. Abychom minimalizovali rozbití zboží, vykládáme krabici ochrannými materiály. Navíc je každá objednávka pojištěná službou křehké.
Jak posíláte zboží?


Zboží posíláme následujícími společnostmi:

  • PPL
  • Zásilkovna
  • Česká pošta
Aktuální ceny dopravného najdete v pokladně. Zboží si můžete také vyzvednout v naší dílně na adrese Letohradská 5, Praha 7.
Proč je potřeba si při osobním převzetí zavolat nebo napsat SMS?


Vzhledem k tomu, že v naší dílně nemáme pevnou otevírací dobu, tak doporučujeme zavolat nebo si potvrdit SMS zprávou datum a čas vyzvednutí vaší objednávky. Telefon: 603 454 308
Jak funguje výběr Zásilkovny?


Pokud vyberete jako možnost dopravy Zásilkovna, napiše nám prosím do poznámky, nebo na email: vzpominky.na.detstvi@gmail.com na jaké výdejní místo si přejete zboží doručit. Seznam výdejních míst naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky Omlouváme se za tyto komplikace, pilně pracujeme na připojení Zásilkovny na náš web.
Kde najdu přehled všech dopravců a cen?


Ten najdete přímo tady.

Objednávka

Jak a kam vložit promo kód?


Promo kód z kupónu nebo slevové akce vložíte v košíku do kolonky "Vložit promo kód"
Jak funguje objednání zboží "na objednávku"?


Pokud si vyberete a objednáte zboží u kterého je napsáno, že může být dodáno do dvou týdný, do měsíce, atd... znamená to, že pravděpodobně zboží na skladě nemáme a bude vám dodáno do daného termínu.

Platba

Jakým způsobem můžu zaplatit?


Objednávku můžete zaplatit jednou z těchto možností:

  • online kartou
  • přes službu PayPal
  • převodem na účet
  • dobírkou
  • hotově při převzetí v dílně
Všechny možnosti najdete taky zde.
Jak zaplatit převodem na bakovní účet?


Vyberte možnost manuální platba Po odeslání objednávky na stránce s poděkováním kliknete na tlačítko "Zaplatit rychlým převodem" Tlačítko vás přesměruje na platební bránu GoPay, kde můžete dokončit platbu. Zde můžete zaplatit platební kartou, rychlým bankovním převodem (tlačítko), normálním bankovním převodem, pomocí GoPay účtu.
Jak mám zaplatit přes dobírku?


V nabídce dopravy vyberte možnost PPL (dobírka) nebo Zásilkovna (dobírka) V dalším kroku zvolte možnost platby manuální platba