top of page

Krok za krokem k udržitelnosti - Jak minimalizujeme dopady na životní prostředí při balení zboží

Aktualizováno: 28. 8. 2023

Jak minimalizujeme dopad na životní prostředí při expedici Vaší objednávky?


V poslední době se stále více lidí snaží najít způsoby, jak minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a my se rozhodli, že se nechceme tomuto trendu vyhýbat. V e-shopu Vzpomínky na dětství si velice vážíme naší planety a snažíme se minimalizovat dopady na životní prostředí při expedici Vaší objednávky.


Jedním z našich kroků je používání minimálně jednou použitých krabic a obalů od vajíček jako výplně proti rozbití zboží během expedice. Celou objednávku pak balíme do recyklovatelných krabic, které si odebíráme z okolních kamenných prodejen. Pokud přeci jen musíme použít plastové výplně, vždy je použijeme z jiných zásilek, které přicházejí k nám.Dalším krokem je naše politika fakturace - nikdy netiskneme fakturu na papír, ale všechny faktury posíláme elektronicky e-mailem. Tento krok snižuje spotřebu papíru a zároveň šetří naše lesy.


Věříme, že tímto způsobem pomáháme naší planetě a děláme takové kroky, aby nebyla jen vzpomínkou. Jak řekla Jaromíra Kolářová: „Příroda je proti nám ve výhodě, může existovat bez nás, my bez ní ne.“ Chceme se naše přírody držet a podporovat ji, aby mohla prosperovat i pro budoucí generace.

9 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page